بسته بندی میوه و انواع مرکبات

بسته بندی میوه و انواع مرکبات

بسته بندی میوه و انواع مرکبات

بسته بندی میوه و انواع مرکبات بسیار مهم است زیرا این محصولات از جمله محصولاتی هستند که به سرعت خراب می شوند اگر بسته بندی به موقع روی آن ها انجام نشود آلوده شده و غیرقابل استفاده می شوند.
روش شیرینگ پک کردن یکی از روش های بسیار خوب برای نگهداری محصولات است. در واقع بسته بندی شیرینگ یکی از بسته بندی های متداول برای میوه ها می باشد علاوه بر آن استرچ هم در بسته بندی استفاده می شود فیلم استرچ به دلیل اینکه از مواد پتروشیمی ساخته شده است بسیار کاربردی می باشد بنابر این قیمت فیلم استرچ هم بالا است.

دستگاه بسته بندی میوه

روند کار این دستگاه به شکلی است که میوه ها بدون هیچ ضربه و آسیبی در دستگاه قرار می گیرند و به سرعت توسط نایلون ها بسته بندی شده و از سوی دیگر دستگاه خارج می شوند این نوع تکنولوژی بسیار مدرن است که از نیروی انسانی کم تر و سرعت بالاتری برخوردار می باشد.

صادرات میوه های بسته بندی شده

بسته بندی میوه ها برای صادرات کردن آن ها بسیار مهم است زیرا همین بسته بندی روی قیمت آن ها اثر دارد اگر بسته بندی زیبا و شیک باشد قیمت این محصول صادراتی به نوبه ی خود بالا می رود. مشخصه ی بسته بندی میوه های صادراتی هم متفاوت است برای مثال بسته بندی سیب درختی جهت صادرات بسته بندی 3 کیلوگرمی دارد و یا بسته بندی انار که سبد یا کارتن های دو ردیفه دارد. در مورد برخی از میوه ها که به راحتی له می شوند جعبه های مخصوص طراحی شده است  که این جعبه ها ضربه گیر می باشند و آسیبی به میوه نمی رسد.
شمس پلاست طب عرضه کننده ی انواع محصولات نایلونی و پلیمری می باشد برای ارتباط با ما با شماره 09122756710 تماس بگیرید.

نشانی: تهران ، اتوبان تهران – قم ، بعد از فرودگاه امام خمینی ، شهرک صنعتی شمس آباد ، بلوار گلستان ، گلشن ۸ ، پلاک ۶

About The Author

Leave Comment

دو + 9 =