کیفیت نایلون های کشاورزی

کیفیت نایلون های کشاورزی

کیفیت نایلون های کشاورزی

اسم دیگر نایلون کشاورزی، نایلون عریض است و همان طور که از نام آن پیداست در صنایع کشاورزی کاربرد دارد و در انواع مختلف ساخته می شود که ممکن است یک لایه، دولایه و چند لایه باشد البته کیفیت آن به ضخامت آن ها بستگی دارد. به صورتی که نایلون های ضخیم تر، کیفیت بالاتری نیز دارند.
این نایلون در صنایعی مانند خودروسازی جایگاهی ندارد و مختص صنایع کشاورزی می باشد.
نایلون کشاورزی یا همان نایلون عریض به شکل گلخانه ای و همچنین مقاوم در برابر اشعه های خورشید تولید می شوند که کشاورز می تواند نایلون متناسب با کار خود را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.
شمس طب پلاست به تولید و فروش انواع نایلون کشاورزی، استرچ و شیرینگ حرارتی می پردازد و شما می توانید برای سفارش انواع شیرینگ و نایلون با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

کاربرد نایلون کشاورزی در قسمت های مختلف کشاورزی عبارتند از:

از نایلون عریض بیشتر برای ایجاد سقف در گلخانه ها استفاده می شود. از نایلون کشاورزی در برخی امور دیگر مانند پوشش برخی بخش های ساختمانی استفاده می شود.

کسانی که به پرورش قارچ می پردازند از نایلون های عریض کشاورزی برای پوشاندن و ایجاد سقف محل نگهداری قارچ ها استفاده می کنند.

این نایلون در امور دامپروری نیز کارایی دارد.تولید این نایلون در عرض های زیاد صورت می گیرد ولی سفارش آن بر عهده ی مشتری و با نیاز آن صورت می گیرد. شما می توانید برای سفارش انواع نایلون عریض کشاورزی و نایلون شیرینگ با پرسنل ما در مجموعه ی شمس طب پلاست تماس بگیرید.
ضخامت به کار برده شده در ساخت نایلون های عریض معمولا چیزی حدود 30 الی 400میکرون است و نایلون های با ضخامت بیشتر مقاومت بهتری نیز دارند.

البته لازم به ذکر است برای پوشش نایلون کشاورزی به عنوان سقف در گلخانه ها یا مکان های دیگر باید از تجهیزاتی از قبیل ستون های فلزی استفاده نمود که اینن نایلون های عریض را بر روی خود تحمل کنند.

About The Author

Leave Comment

سه + 18 =