چاپ

همان طور که در مقاله های قبل گفته شد شیرینگ پک یک روش بسته بندی محصول می باشد و در صنایع مختلف کاربرد دارد. بنابراین با عرضه محصول با این روش بسته بندی مانند هر نوع بسته بندی دیگر نیاز به شناسایی محصول و تبلیغات بر روی آن داریم. نگران نباشید زیرا که امکان چاپ بر روی نایلون شیرینگ وجود دارد و شما می توانید با بسته بندی به روش شیرینگ از سایر مزایای آن نیز بهره مند شوید.

با چاپ بر روی نایلون شیرینگ می توان به محصولات یا کالای عرضه شده جلوه ویژه ای بخشید. در واقع این کار نوعی تبلیغات محسوب می شود و باعث افزایش راندمان فروش محصول می شود. شیرینگ پک سبب حفظ کالا در برابر رطوبت نیز می شود.

ویژگی نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ در اندازه های مختلف تولید می شود که از چند سانتی متر شروع می شود و با ضخامت های مختلف تولید می شود. ابعاد و سایز نایلون شیرینگ جهت بسته بندی کالا قابل سفارش می باشد. هر چه فشردگی شیرینگ بیشتر باشد، مقدار طول آن کمتر می شود.

نایلون شیرینگ به صورت ورقه ای بر روی کالا قرار داده می شود و سپس به آن حرارت مشخصی داده می شود و پس از آن شمایل کالا را به خود می گیرد و سریع سرد می شود و به حالت استحکام اولیه قرار می گیرد.

به چند مورد از کاربرد نایلون شیرینگ در صنایع مختلف اشاره می کنیم :

کاشی و سرامیک
بسته بندی نوشابه و آب معدنی
بسته بندی قوطی
بسته بندی مواد غذایی
کارتن
بسته بندی شیشه های سکوریت
بسته بندی برخی مصالح ساختمانی نظیر آجر
صنایع خودروسازی

شما عزیزان می توانید برای سفارش انواع شیرینگ ، نایلون و استرچ مناسب با کاربری های مختلف به مجموعه ی شمس طب پلاست مراجعه کنید و یا با شماره تماس های موجود در سایت جهت مشاوره با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

About The Author

Leave Comment

2 × 4 =