نقش بسته بندی در حمل و نقل

نقش بسته بندی در حمل و نقل

نقش بسته بندی در حمل و نقل

در فرایند حمل و نقل، بسته بندی صحیح و اصولی وسایل از اهمیت بسزایی برخوردار است و می تواند در جابجایی وسایل بسیار کمک کننده باشد. برای بسته بندی وسایل از روش ها و وسایل مختلفی استفاده می شود.

یکی از وسایلی که می تواند بسیار کمک کننده باشد، نایلون استرچ است. استرچ برای محافظت از وسایل بسته بندی شده در هنگام حمل و نقل به کار برده می شود. نایلون استرچ به جلوگیری از حرکت و جابجایی وسایل در هنگام حرکت کمک می کند.

استرچ ها در ضخامت و اندازه های مختلفی وجود دارند و از هر کدام از آن ها برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود.

کالایی که با استفاده از نایلون استرچ بسته بندی شده است، در جای خود به صورت محکم باقی می مانند و از برخورد آن با وسایل دیگر جلوگیری شده، در نتیجه می تواند بسیار مفید بوده و مورد استفاده قرار بگیرد.

فیلم استرچ را از پلاستیک می سازند، این ماده بسیار مقاوم است. استفاده از پلی اتیلن در ساخت آن باعث شده است که مقاومت کششی بالا و دانسیته پایین داشته باشد.

نایلون استرچ در صنایع بسته بندی دارای کاربرد گسترده است و به ویژه در هنگام حمل و نقل کالا ها نقش مهمی را ایفا می نماید.

نایلون استرچ مانع از آسیب دیدن وسایل می گردد و از برخورد مستقیم نور خورشید به وسایل بسته بندی شده جلوگیری می نماید.

استفاده از استرچ منجر می گردد که در کنار جلوگیری از ایجاد آسیب به کالاها، از کالای مورد نظر در برابر گرد و غبار محافظت ش.د. این نایلون ها دارای خاصیت ضد آب نیز هستند.

ویژگی مهمی دیگری که دارند این است که می توان آن ها را بازیافت کرده و در فرایندهای مختلف از آن استفاده کرد.

شمس پلاست طب ارائه دهنده انواع محصولات پلیمری و فیلم استرچ محصولات باکیفیتی را عرضه می کند. برای خرید و استعلام قیمت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۲۱۸۷۷۰۰۰۰۵

09122756710

About The Author

Leave Comment

3 + 5 =