نحوه ساخت نایلون حبابدار

نحوه ساخت نایلون حبابدار

نحوه ساخت نایلون حبابدار

در حقیقت شیوه و مراحل تولید نایلون حبابدار همچون نایلون شیرینگ عمل پیچیده ای نیست و شاید بتوان بیان داشت که یکی از راحت ترین فناوری های ساخت است.
جهت ساخت نایلون حبابدار در آغاز بایستی مواد با نسبت های مشخص شده با یکدیگر مخلوط شده و سپس به سمت دستگاه اکسترودر بروند.
در ادامه موادی که اکنون شکل ورقه ای یافته اند به وسیله کلندر ضخامت داده خواهند شد و بعد از عبور از خشک کن، نوار پیچیده و رول می شوند.
در نهایت نیز بخش های اضافی آن برش داده شده تا رول نایلون حبابدار آماده شود.
شما مشتریان گرامی برای دریافت اطلاعات لازم درمورد دستگاه های استرچ و شیرینگ پک می توانید با شمس طب پلاست همراه باشید.

نحوه ساخت نایلون حبابدار دولایه

این نایلون های حبابدار نیز به این شکل تولید می گردند که بعد از ذوب گشتن رزین پلی اتیلن به وسیله دستگاه مخصوص و تبدیل آن به مایع، رزین را بر سطحی چوبی و صاف می ریزند و به قدری نازک می کنند که دو لایه نایلون ساخته شود.
این دو لایه به یکدیگر متصل اند ولی اندکی هوا در بین آنان حبس شده است.

نحوه ساخت نایلون حباب دار سه لایه

جهت ساخت نایلون حبابدار سه لایه نیز بایستی همه مراحل ساخت نایلون حبابدار دولایه طی شود؛ در حقیقت در آغاز همچون شیوه ذکر شده پیشین عمل می شود و سپس دوباره اقدام به پرس رزین مذاب کرده تا لایه سوم نایلون را بسازند.
لایه سوم تحت عنوان یک لایه حفاظتی روی حباب ها اجرا می شود تا استحکام بالاتری داشته باشد و در مواردی که نیاز به ضربه گیری بسیار زیاد است به راحتی استفاده شود.
توجه کنید که در بین این سه لایه نیز موادی موجود است که موجب می شود ورقه ها کاملا متناسب به یکدیگر بچسبند. برای خرید شیرینگ حرارتی و سایر محصولات مرتبط با نایلون با ما تماس بگیرید.

About The Author

Leave Comment

چهار − یک =