نایلون های کشاورزی

نایلون های کشاورزی

نایلون های کشاورزی

یک نوع خاص از نایلون، نایلون های تولیدی برای مصارف کشاورزی می باشند که در بخش های مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع نایلون با کیفیت بالا در شرکت شمس پلاست تولید و عرضه می شود. البته محصولات ارائه شده توسط این شرکت به یک نوع نایلون خلاصه نمی شود و این شرکت مفتخر است در زمینه ی تولید انواع شیرینگ ، فیلم های تک لایه و چند لایه، استرچ و … با بالاترین کیفیت ها فعالیت دارد. بهتر است بدانید نایلون های مخصوص کشاورزی فقط در بخش های کشاورزی کاربرد دارند و با نوع دیگر آن ها که در صنایع دیگر مانند خودرو سازی کاربرد دارند متفاوت است.

کیفیت نایلون کشاورزی

نام دیگر نایلون کشاورزی، نایلون عریض می باشد. نایلون کشاورزی در انواع مختلف تولید می شود که ممکن است یک لایه، دولایه و چند لایه باشند و کیفیت آن ها با ضخامت آن ها رابطه ی مستقیم دارد. به نحوی که هر چه نایلون ضخیم تر باشد، کیفیت بالاتری دارد.

انواع نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی در دو نوع تولید می شود؛ یک نوع آن گلخانه ای می باشد و نوع دیگر آن که بسیار مقاوم در مقابل اشعه یو وی بوده. این نایلون ها در عرض های مختلف و ضخامت های متفاوت تولید و عرضه می شوند و کارایی متفاوتی دارند. کشاورزان با توجه به نیاز خود می توانند نایلون مورد نظر خود را تهیه کنند و از آن استفاده کنند. پس از کار گذاشتن این نایلون ها در جایگاه مناسب برای امور کشاورزی باید مراقبت های خاص خودشان را انجام داد تا بتوان به صورت بهتری نهایت استفاده را از آن ها برد.
برای تهیه ی انواع نایلون، شیرینگ پک ، فیلم های یک و چندلایه به مجموعه ی شمس پلاست سر بزنید و شما عزیزان می توانید برای مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

About The Author

Leave Comment

بیست + 19 =