مزایای بسته بندی محصولات

مزایای بسته بندی محصولات

مزایای بسته بندی با استفاده از نایلون شیرینگ

یکی از موارد مهم در بسته بندی محصولات در هر زمینه ای قیمت تمام شده برای بسته بندی آن ها می باشد. بهترین روش برای بسته بندی محصولات، روشی است که در کنار کیفیت بالایی که ارائه می دهد، دارای قیمت مناسبی نیز باشد. یکی از روش های بسته بندی محصولات، استفاده از شیرینگ حرارتی است که در کنار کیفیت بالایی که پس از بسته بندی ایجاد می کند، دارای قیمت مناسبی نیز می باشد و همین امر سبب استفاده گسترده از این روش شده است.

با توجه به اینکه نایلون شیرینگ دارای حساسیت بسیار بالایی در برابر حرارت است، این یکی از روش های عالی در بسته بندی محصولات محسوب می شود، به دلیل اینکه با به کار بردن حرارت با کمک دستگاه شیرینگ پک می توان در زمانی بسیار اندک کار بسته بندی محصولات را انجام داد.

یکی دیگر از مزایای بسته بندی با استفاده از نایلون شیرینگ این است که استفاده از دوخت برای این روش مشکلی را ایجاد نخواهد کرد. نایلون شیرینگ دارای مقاومت بسیار بالایی است و استفاده از دوخت در هنگام بسته بندی و تخلیه هوا می تواند صورت پذیرد.

یکی دیگر از مزایایی که این روش بسته بندی دارد این است که نایلون شیرینگ از شفاقیت بالایی برخوردار است. این ویژگی در بسته بندی بسیار اهمیت دارد. علت وجود این شفافیت این است که در هنگام ساخت نایلون شیرینگ ابتدا نایلون حالت خمیری پیدا می کند. تبدیل حالت خمیری به نایلون با استفاده از کاهش حرارت صورت می پذیرد، این امر سبب افزایش شفاقیت نایلون شیرینگ می گردد.

نایلون شیرینگ در دو نوع شفاف و کدر یافت می شود که هر کدام دارای کاربرد های خاص خود هستند.

استفاده از نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات چند تایی سبب راحتی بیشتر می شود. این روش به محفوظ ماندن محصولات از آب باران و گل و لای نیز کمک می کند.

About The Author

Leave Comment

پانزده + 9 =