ماشین آلات بسته بندی

ماشین آلات بسته بندی

ماشین آلات بسته بندی

تفاوت سلفون شیرینگ با سلفون معمولی در برخی خصوصیات و قیمت آنهاست. اگر می خواهید انتخاب درستی داشته باشید بهتر است تفاوت های آنان را به خوبی بشناسید. در واقع سلفون شیرینگ برخلاف نایلون معمولی در مجاورت با حرارت پاره نشده و تنها جمع می شود؛ به طبع به همین دلیل قیمت سلفون شیرینگ کمی بیشتر از سلفون معمولی است. در ادامه به تفصیل خصوصیات سلفون شیرینگ خواهیم پرداخت.

قیمت و کیفیت سلفون شیرینگ

از ماشین آلات شیرینگ پک در فیلم های نایلون یا سلفون(pvc و pof ) برای بسته بندی انواع وسایل و کالاها استفاده می شود. بسته بندی شیرینگ علاوه بر استحکام و زیبایی آن، جمعا هزینه پایین تری را به نسبت بسته بندی با کارتن و موارد دیگر شامل می شود و درصد رضایتمندی مشتری بیشتری را داراست؛ اما میدانید که هر روزه قیمت عرضه مواد اولیه پتروشیمی به دلیل نوسانات قیمت دلار، دچار تغییراتی ست که موجب می شود نتوان قیمت ثابتی برای خرید سلفون شیرینگ ارائه داد.
در این بین پرواضح است که دستگاه های شیرینگ پک ایرانی که با انواع نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و سه جداره وجود دارند، با بهترین و با کیفیت ترین عایق بندی، بازدهی مناسبی نسب به مشابه های موجود در بازار های خارجی داشته اند و علاوه بر دارا بودن رنگ الکترو استاتیک، با توجه به سفارش مشتریان، به صورت های برقی و گازی-برقی تولید می شوند.

نحوه استفاده:

  • ابتدا وسیله موردنظر را در نایلون قرار داده و قسمت باز نایلون را با چسب نواری ببندید.
  • سپس گرمای سشوار را در مجاورت آن قرار داده و به این صورت وسیله را وکیوم و بسته بندی کنید.
    مواجهه با گرما باعث می شود نایلون به کاهش حجم به مقدار ۲/۳ اندازه اولیه اش برسد و پس از آن، افزایش ضخامت را مشاهده می شود. بخش های اضافه نایلون را میتوان پس از گرم کردن آن به شکل محصول فرم داد. ظاهر محصول وکیوم شده به صورتی بسیار زیبا، مستحکم ، درخشان و چسبان بسته بندی می شود.

چند نکته درمورد بسته بندی

  • چسب نواری، چسبندگی بالایی بر سلفون شیرینگ دارد.
  • برای بستن بخش باز نایلون میتوان از چسب نواری پیش از حرارت دادن استفاده کرد.
  • برای بسته بندی بایستی محیطی تمیز در نظر گرفته شود زیرا وجود الکتریسیته ساکن باعث جذب گرد و خاک و غبار و پرز می شود.
  • هر چقدر سایز اولیه نایلون به اندازه وسیله بسته بندی شده توسط آن نزدیکتر باشد، پوشش دهی نایلون مستحکم تر خواهد بود.
    همه این دلایل و مزایای خاص سلفون شیرینک سبب افزایش قیمت آن به نسبت قیمت سلفون معمولی شده است.

تولید و فروش شیرینگ پک

همانطور که گفته شد دستگاه های شیرینگ پک در سه نوع شیرینگ پک اتومات، نیمه اتومات و دستگاه تونل لیبل شیرینک تولید می شوند.
نوع اتوماتیک دستگاه شیرینگ پک
دستگاه شیرینک پک اتومات به وجود اپراتوری برای جهت دادن فرمان انجام دوخت نیازی ندارد و مستقیما در امتداد خط تولید قرار میگیرند. این دستگاه دو مورد نوار نقاله پارویی و ردیف کن را دارا می باشد.

نوع نیمه اتوماتیک دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینک پک نیمه اتومات برای انجام مشنبا یا سلفون روی کالا به یک اپراتور که بعد از قرار دادن کالا روی پیشانی دستگاه با فشردن یک یا پدال پارویی کالا را به داخل هدایت کند تا عمل دوخت انجام شود نیازمند است. کالا درون تونل وکیوم شده و سپس خارج می شود که در این قسمت با استفتده از فن های خنک کننده، مشنباء کشیده شده به دور کالا را خنک کرده و از دفرمه شدن آن جلوگیری می شود.

About The Author

Leave Comment

2 × 4 =