لیبل اسلیو

لیبل اسلیو

لیبل اسلیو (Shrink Sleeve Labels)

لیبل شیرینگ اسلیو یکی از سریع ترین بخش های در حال رشد در بسته بندی می باشد. این برچسب ها تمام بدنه محصول را می پوشاند و به شکل محصول در می آید.

با استفاده از نایلون شیرینگ می توان لیبل هایی را بر روی محصولات ایجاد کرد که این لیبل ها در جذاب نشان دادن محصولات بسیار تاثیرگذار خواهند بود. این لیبل ها امکان طراحی های خلاقانه را به وجود می آورند و امکان استفاده از هر طرح دلخواهی با استفاده از این لیبل شیرینگ امکان پذیر می باشد.

لیبل شیرینگ اسلیو از پلی اتیلن ساخته می شود. ضخامت این لیبل قابل تغییر است و می توان ضخامت های 30 تا 100 میکرون را ایجاد کرد. بنابراین می توان بر حسب محصول مورد نظر از ضخامت های مختلف استفاده نمود.

مزایای لیبل شیرینگ اسلیو

لیبل شیرینگ می تواند برای محافظت از محصول به کار برده شود. این لیبل ها به عنوان محافظی در برابر نور خورشید عمل می نمایند. در نتیجه در برخی از محصولات هدف استفاده از این لیبل محافظت در برابر اشعه UV خورشید می باشد.

اجرای لیبل شیرینگ بر روی محصولات در زمان کوتاهی امکان پذیر می باشد. در نتیجه منجر به صرفه جویی در زمان می گردد. مدت زمان بسته بندی کمتر از 30 ثانیه خواهد بود.

قیمت رول لیبل شرینگ مقرون به صرفه می باشد. این رول ها تا سال ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند بدون اینکه دچار آسیب و مشکلات شوند.

استفاده از این لیبل ها با قابلیت پلمپ کردن همراه است و باز کردن لیبل به طور کاملا” واضح مشهود می باشد. لذا مشتری می تواند متوجه شود که آیا محصول تولیدی مورد استفاده قرار گرفته است یا خیر.

شمس پلاست طب ارائه دهنده انواع محصولات نایلونی، نایلون استرچ و نایلون شیرینگ با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت می باشد. 
شماره های زیر در جهت ارتباط با شمس پلاست طب در نظر گرفته شده است.
02187700005
09122756710

About The Author

Leave Comment

دو × چهار =