دستگاه تونلی برای بسته بندی حبوبات

دستگاه تونلی برای بسته بندی حبوبات

دستگاه تونلی برای بسته بندی حبوبات

به طور کلی شرینگ کردن به این معنی می باشد که کارتن را به وسیله نایلون شیرینگ به صورت کامل پوشانده تا به طور مناسب و ایمنی آماده عرضه در بازار گردد.
کار دستگاه شیرینگ پک در حالت کلی این است که به وسیله تولید حرارت، نایلون مخصوص را به سطوح متنوعی بچسباند.
دستگاه های شرینگ برای محصولات متنوعی همچون بطری های آب معدنی، غذاهای رستورانی، پالت، جعبه های با جنس مختلفف کارتن، خرما، دوغ، زعفران، سیگار، شیشه ها، عسل، تخته فرش، سی دی، لیوان و سایر ظروف کاربردی هستند.
هر چند در خصوص حبوبات فقط کارتن آن است که شیرینگ می شود، زیرا دستگاه بسته بندی حبوبات، بعد از بسته بندی، وظیفه اش به پایان رسیده و اکنون نوبت اپراتور ها است که بسته های حبوبات را داخل کارتن ها بچینند و کار شیرینگ پک کارتن را شروع کنند.
برای کلیه محصولات و کالا ها به صورت کلی، سه مدل دستگاه شیرینگ پک وجود دارد:
-دستی
-دستگاه شیرینگ پک کابینی
-تونلی
حال می خواهیم بدانیم کدام یک از این دستگاه های شیرینگ برای بسته بندی کردن حبوبات متناسب تر است؟
در این خصوص ابتدا توصیه می شود که حتما پیش از خریداری شیرینگ حرارتی ، به مقدار کار خود و مدت زمان استفاده از دستگاه نگاه کنید.
اگر قصد دارید روزانه به میزان بالاتر از 2 تا 10 تن بار حبوبات را شیرینگ کنید، بی شک از دستگاه شیرینگ پک تونلی استفاده کنید؛ چرا که انواع دیگر آن زمان شما را محدود خواهند کرد.
ولی در صورتی روزانه به میزان نزدیک به 2 تن و یا حتی مقداری کمتر را مد نظر دارید، می توانید از دستگاه شرینگ پک کابینی هم استفاده کنید؛ مشکلی در این خصوص از نظر زمانی و صرفه اقتصادی برایتان پیش نمی آید.

About The Author

Leave Comment

دو × دو =