خصوصیات نایلون های کشاورزی

خصوصیات نایلون های کشاورزی

خصوصیات نایلون های کشاورزی

نایلون های کشاورزی در عرض ها و به ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شوند که همه ی این ها به نوع کاربرد آن ها و تقاضای مشتریان این محصول بستگی دارد. در زیر قرار است به برخی خصوصیات این نایلون ها اشاره کنیم:

معمولا عرض رول نایلون های عریض کشاورزی از ۲۰ سانتی متر تا ۱۰ متر متغیر است که می توان با توجه به نیاز آن ها را سفارشی تهیه کرد.
مجموعه ی صنعتی شمس پلاست طب در زمینه ی تولید و عرضه ی انواع نایلون ها، نایلون های عریض کشاورزی، شیرینگ ، استرچ و انواع فیلم های یک لایه و چندلایه فعالیت دارد و محصولات خود را با بالاترین کیفیت و با استفاده از فناوری های مدرن تولید می کند.

جذب و دفع اشعه ها از طریق نایلون کشاورزی

برخی از این نایلون ها ضد اشعه ی ماورای بنفش می باشند. بنابراین با عبور ندادن اشعه ی ماورای بنفش از سطح خود به رشد بیشتر محصول کمک می کنند. البته بدین صورت طول عمر نایلون هم افزایش می یابد.

کاهش زیاد دمای گلخانه ها در شب منجر به آسیب به محصول و فرآیند رشد آن ها می شود. برخی از این نایلون ها به منظور جلوگیری از این رویداد با قابلیت جذب اشعه ی مادون قرمز تولید می شوند که مانع از این کاهش دمای گلخانه می شوند.

الکتریسیته ساکن و نایلون های کشاورزی

نوعی دیگر از این نایلون ها ضد الکتریسیته ساکن می باشند و اهمیت آن ها در جهت جذب کمتر گرد و غبار بر روی محصول است.
کاربرد نایلون و شیرینگ پک در صنعت کشاورزی و سایر صنایع دیگر بسیار است. برای بهره گیری بهتر از نایلون های با کیفیت می توانید محصول مورد نظر خود را به مجموعه ی صنعتی شمش پلاست سفارش دهید. جهت این کار از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

About The Author

Leave Comment

12 + ده =