بسته بندی کارتن

بسته بندی کارتن

بسته بندی کارتن

شیرینگ حرارتی در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. شیرینگ پک برای بسته بندی انواع کارتن و جعبه با ابعاد مختلف کاربرد دارد. از موارد بسته بندی جعبه با نایلون شیرینگ می توان به بسته بندی جعبه شیرینی و شکلات، بسته بندی جعبه چای و در کل تمامی جعبه های نگهداری خوراکی یا کالا اشاره کرد. دستگاه شیرینگ پک سرعت نسبتا بالایی در وکیوم جعبه ها دارد. این دستگاه با استفاده از نایلون شیرینگ به دور انواع جعبه و ایجاد حرارت، کار وکیوم و بسته بندی جعبه را انجام می دهد. از مزایای بسته بندی به روش شیرینگ حرارتی استحکام و براق بودن بسته بندی می باشد. همینطور این نوع بسته بندی محصول یا کالا را از رطوبت حفظ می نماید. مزایای شیرینگ پک به این موارد خلاصه نمی شود و از دیگر مزایای مهم آن می شود به سهولت در حمل و نقل و جابه جایی محصول اشاره کرد.

دستگاه شیرینگ پک علاوه بر شیرینگ جعبه توانایی بسته بندی بدون جعبه مانند بسته بندی نان باگت، بسته بندی خشکبار، بسته بندی میوه، بسته بندی گیاهان خشک، بسته بندی کتاب و مجله و دیگر محصولات را نیز دارد. از این رو دستگاه شیرینگ پک مورد استفاده بسیاری از تولیدی ها و کسب و کارها می باشد.
از نایلون شیرینگ برای بسته بندی و وکیوم درب های دارو ها، برخی کرم های آرایشی و بهداشتی، انواع نوشیدنی و آب معدنی هم استفاده می شود. این کار علاوه بر حفظ و نگهداری محصول به معنای پلمپ آن ها نیز می باشد.
شما صاحبان کسب و کار و مدیران تولیدی برای ارائه ی با کیفیت محصول یا کالای خود می توانید به راحتی از این روش بسته بندی شکیل استفاده کنید. در صورت تمایل به سفارش انواع نایلون شیرینگ با کیفیت، فیلم استرچ، نایلکس و سایر موارد می توانید با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

About The Author

Leave Comment

2 × پنج =