بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

بسته بندی محصولات

شمس طب عرضه کننده ی انواع نایلون شیرینگ ، سلفون، شیرینگ ، نایلون عریض کشاورزی، فیلم استرچ و … می باشد.
فیلم استرچ به دو صورت بسته بندی می شود، فیلم استرچ ماشینی، که توسط ماشین آلات بسته بندی می شود و فیلم استرچ دستی، که به صورت دستی بسته بندی می شود.
استرچ در انواع اندازه ها موجود است و با وجود ضخامت کمی که دارند اما مقاومت آن بسیار بالا می باشد.
نایلون شیرینگ برای بسته بندی محصولات، میوه ها، غذا ها بسته بندی انواع مبلمان، داروسازی، بسته بندی ظروف چینی و … استفاده می شود که مانع از ورود هوا به داخل می شود و همچنین می تواند مانع ضربه و آسیب به محصول شود.
این نایلون ها در انواع اندازه ها و قطر ها طراحی می شوند.
از مزیت های شیرینگ می توان به کشش، شفافیت، خاصیت رنگ پذیری، مقاومت مکانیکی، چسبندگی آن اشاره کرد این محصول بهترین وسیله برای محافظت در برابر گرد و غبار است.
حتما بسته بندی ها و یا محافظ اطراف بطری آب معدنی، زمانی که از کارخانه خارج می شود را دیده اید محافظ پلاستیکی اطراف آن بطری ها همان نایلون شیرینگ است که توسط دستگاه شیرینگ پک بسته بندی می شوند.
در دستگاه شیرینگ پک ، زمان و حرارت تنظیم می شود و بسته بندی طبق خواسته ی شما انجام می شود.
یک مدل از دستگاه های شیرینگ پک کابینی هستند که کار با این نوع بسیار آسان است و همچنین کارکرد این دستگاه ها دونوع است اتوماتیک و نیمه اتوماتیک.
چند نکته برای نگهداری رول های نایلون:
این رول ها را از نور مستقیم خورشید دور نگهدارید، برای باز نشدن حالت دوکی شکل رول ها باید آن ها را به شکل عرضی قرار دهید، از قرار دادن این نایلون ها کنار شعله جلوگیری نمایید.
شیرینگ پک های اتوماتیک یک توع تولید کننده بدون دخالت انسان است.
نایلون شیرینگ طبق وزن آن ها به کیلو گرم فروخته می شوند.

About The Author

Leave Comment

18 − 9 =