بسته بندی حرارتی رنگی

بسته بندی حرارتی رنگی

بسته بندی حرارتی رنگی

تعداد زیادی از کارخانه جات و کمپانی ها به دلیل نیاز محصولات خود به بسته بندی، از نایلون شیرینگ استفاده می کنند. بسیاری از این شرکت ها یا کارخانه جات برای ایجاد ظاهری شکیل تر و جذب مشتری بیشتر از نایلون شیرینگ رنگی همراه با چاپ استفاده می کنند که بسیار تاثیرگذار در انتخاب مصرف کننده می باشد.

نایلون و چاپ

با توجه به موارد ذکر شده، برای ایجاد بسته بندی منحصر به فرد و شکیل محصولاتی که شیرینگ می کنید می توانید از چاپ های رنگی استفاده کنید. مزیت این چاپ های رنگی احترام به سلیقه ی مصرف کننده و در نتیجه افزایش فروش محصولات شما می باشد. زیرا که بسته بندی زیبا و خاص مستقیما بر روی فروش به ویژه فروش مصولات غذایی تاثیر مثبت می گذارد. البته کیفیت چاپ بسیار مهم است که باید به آن اهمیت داد.

شیرینگ های حرارتی

شیرینگ حرارتی به سه روش تولید می شود که به ذکر آن ها می پردازیم:

شیرینگ ساده و بدون چاپ
شیرینگ چاپی
شیرینگ های رنگی

ابعاد تولیدی پلاستیک شیرینگ

تقریبا هیچ محدودیتی برای ابعاد تولیدی نایلون شیرینگ وجود ندارد، به همین دلیل در اندازه ی مورد دلخواه می توانید این نایلون ها را سفارش دهید. و اگر در این رابطه نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان شمس پلاست طب تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.
تلاش ما همیشه بر این بوده که بهترین و با کیفیت ترین ها را ارائه دهیم اما این موضوع به خواست و نیاز مشتری برمی گردد که کدام نوع از محصولات ما را متقاضی باشد. گاهی اوقات برای کمتر شدن هزینه ها می شود مواد اولیه بازیافتی را جایگزین کرد. به طور کلی مواد اولیه را می توان به 3 درجه تقسیم بندی کرد که شامل مواد اولیه درجه 1 و با کیفیت، مواد اولیه درجه 2 و پس از آن مواد اولیه درجه 3 که طبیعتا از کیفیت پایین تری برخوردار هستند می باشد و کاربرد آن ها با توجه به نوع محصول شیرینگ شده و همینطور مقدار هزینه ای که مشتری برای بسته بندی محصول خود در نظر گرفته تعیین می شود.

About The Author

Leave Comment

پنج × 1 =