با کیسه فریزر دستکش بسازیم

با کیسه فریزر دستکش بسازیم

با کیسه فریزر دستکش بسازیم

در دوران کرونا که با آن دستو پنجه نرم می کنیم. استفاده از دستکش یک بار مصرف از لزومات زندگی شده است و اگر این دستکش ها در کارهای روزمره نباشند حس می کنیم یک چیزی کم است. همانطور که در مقالات قبل بیان کردیم این دستکش های یک بار مصرف از نایلون شیرینگ تولید می شوند و ماده ی اولیه آن شیرینگ است. محصولاتی مانند شیرینگ پک کارایی و کاربرد بسیار زیادی دارند و در بازار حرف اول را می زنند.
از آن جایی که قیمت دستکش و ماسک به دلیل درخواست های زیاد مردم بالا رفته است بهتر است خودمان دست به کار شویم و محصولی جدید بسازیم. در خانه به کمک کیسه های بسته بندی دستکش بسازید.

ساخت دستکش در خانه

در خانه هایمان دستکش بسازیم و خودکفا شویم. این کار هم در هزینه صرفه جویی می کند و هر از نظر بهداشتی خیالمان راحت است که خودمان تولید کننده ی وسییله مورد نظرمان هستیم.

روش اول ساختن دستکش با هویه

برای این کار به کیسه پلاستیکی، ماژیک یا خودکا، هویه، قیچی یا تیغ نیاز است. دستتان را بر روی دو لایه کیسه قرار دهید و با کمک ماژیک دور تا دور دستتان را خط بکشید طوری که خط ها از دستتان فاصله داشته باشند و هنگام استفاده از دستکش، درزها باز نشوند. حال که خط کشی تمام شد با کمک هویه بر روی خط های رسم شده حرکت کنید. این کار باعث به هم چسبیدن دو لایه پلاستیک به یک دیگر می شود و شما یک دستکش کامل دارید که برای استفاده از آن هیچ نگرانی از نظر بهداشتی ندارید.

روش دوم ساختن دستکش با اتو

برای روش دوم به یک تکه کارتن، قیچی، اتو، ماژیک، کیسه نیاز است. در این روش ابتدا خط کشی های دستمان را بر روی کارتن رسم می کنیم و بعد از اتمام خط ها آن ها را برش می زنیم و حال دو لایه پلاستیک را دو طرف کارتن گذاشته و اتو کشی کنید. این دو پلاستیک به هم متصل می شوند و دستکش شما آماده است.

About The Author

Leave Comment

5 × چهار =