اهمیت نوع بسته بندی محصول

اهمیت نوع بسته بندی محصول

اهمیت نوع بسته بندی محصول

بسته بندی در تولیدی ها و کارخانه ها از نیازهای مهم تولید به شمار می رود که از نمونه های آن شیرینگ کردن محصولات آنهاست. شیرینگ پک محصول تولید شده سبب ایجاد فوایدی در بسته بندی کالا می شود که از جمله فواید آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شیرینگ کردن محصول باعث عدم نفوذ گرد و غبار به داخل جعبه های محصولات و یا نشستن گرد و خاک بر روی لیبل کالا می شود .
شیرینگ پک از نفوذ رطوبت به سطح محصول و یا بسته بندی آن و در نتیجه غیرموجه بودن شکل ظاهری آن جلوگیری می کند.
با استفاده از شیرینگ کردن می توان بر روی کالای مورد نظر تبلیغات و یا سایر نوشته ها را روی آن درج نمود. برای مثال می توان در کالاهایی که مواد خوراکی می باشند، ارزش غذایی محصول و یا ترکیبات استفاده شده در تولید آن را لیبل کرد.
به دلیل مقاومت بخشی به بسته، در هنگام حمل و نقل و جابجایی، شکل کارتن یا محصول آسیب نمی بیند و همچنان تا هنگام استفاده از کالا به همان حالت ابتدایی باقی می ماند.

محاسن شیرینگ کردن

از پراهمیت ترین حسن های دیگر شیرینک کردن کالا، هزینه ی مناسب آن است و این که از لحاظ اقتصادی نسبت به کارتن مقرون به صرفه تر است . به طور مثال در محصولاتی همچون رب گوجه فرنگی قوطی، انواع کنسروها، رنگ های ساختمانی و یا انواع نوشیدنی مایع، اگر به جای شیرینک پک از گذاشتن آن ها در کارتن استفاده شود هزینه ها چه از نظر متریال اولیه و چه از نظر به کارگیری نیروی انسانی برای بسته بندی آن ها و همین طور جابه جایی، تا چند برابر افزایش می یابد.
شما عزیزان می توانید برای سفارش انواع شیرینگ پک ، نایلون و استرچ و سایر محصولات بسته بندی برای کارخانجات یا تولیدی های محصول خود با شمس پلاست طب تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس مندرج در سایت می باشند.

About The Author

Leave Comment

نوزده − 12 =