انواع پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی

انواع پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی

انواع پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی

اطلاعاتی در مورد شیرینگ و استرچ و نایلون شیرینگ دارید؟ تمامی این محصولات مواد پلاستیکی هستند که لوازم مهم را پوشش می دهند. انواع پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی شامل فیلم opp و فیلم cpp می شود. در مورد هر کدام از موارد بیان شده به طور جدا صحبت می کنیم. مجموعه ی شمس طب پلاس در تلاش است تا بهترین نایلون ها را باکیفیت بسیار خوب وارد بازار کند. این مجموعه تمام محصولات پلاستیکی مانند شیرینگ حرارتی و عادی را به صورت عمده عرضه می کند. یکی از نکات مهم در رابطه با نایلون های شیرینگ این است که این نایلون ها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها برای مواد غذایی هستند و برخی دیگر اگر به اشتباه برای مواد غذایی استفاده شود اشتباه است و باعث خراب شدن مواد می شود.

فیلم opp

این نوع پلاستیک از جنس و قابلیت چاپ پذیری و لمینت بالای شفاف می باشد و دارای سطحی یک دست و عالی است از این جنس برای بسته بندی با مقاومت کمتر استفاده می شود مثلا برای تولید ظروف یکبار مصرف، قاشق چنگال یک بار مصرف و … از این ماده استفاده می کنند. یکی از خصوصیات مهم برای نایلون ها قابلیت چاپ است که هر طرح و رنگی که تولید کننده مدنظر داشته باشد بر روی محصول وارد شود.

فیلم cpp

این نوع پلاستیک از جنس و قابلیت چاپ و لمینت بالا برخوردار می باشد و همچنین شفاف بوده و از فیلم opp کمی نرم تر است. از این فیلم بیشتر برای بسته بندی ماکارونی، چیپس، پفک، حبوبات، قند و شکر استفاده می شود. پلاستیک بسته بندی برخی از محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است برای مثال پلاستیک بسته بندی حبوبات می بایست یک بخش کاملا شفاف داشته باشد تا خریدار قدرت تشخیص حبوبات خوب و بد را به دست آورد.

About The Author

Leave Comment

17 − 4 =