انتخاب عرض فیلم بسته بندی

انتخاب عرض فیلم بسته بندی

انتخاب عرض فیلم بسته بندی

دستگاه شیرینگ پک برای بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. روش کار به این صورت است که محصولی که قرار است بسته بندی شود، توسط نوار نقاله به داخل کوره فرستاده می شود و نایلون شیرینگ به دور محصول کشیده می شود.

برای استفاده از دستگاه سوالی که ممکن است مطرح شود این است که عرض فیلم شیرینگ باید به چه میزانی انتخاب گردد.

در هنگام شروع کار و برای وارد کردن محصول به داخل کوره بهتر است که کالای مورد از قسمت طول به داخل دستگاه شیرینگ پک هدایت گردد. در هنگامی که قرار است نایلون شیرینگ در سراسر محصول قرار بگیرد، لازم به رعایت این نکته نیست.

 وارد کردن محصول از قسمت طولی منجر می شود که نایلون در سراسر طول محصول قرار بگیرد و قسمت طولی محصول به طور کامل پوشیده شود و تعداد سوراخ های کمتری بر روی محصول به وجود آید.

شمس پلاست طب – تولید کننده انواع فیلم و نایلون استرچ، نایلون و فیلم شیرینگ

تلفن شرکت : ۰۲۱۸۷۷۰۰۰۰۵
تلفن شرکت : 22 الی ۰۲۱۵۶۲۳۰۸۱۹
موبایل : 09122756710
فکس : 02156230818

محاسبه اندازه مناسب فیلم شیرینگ

برای محاسبه عرض فیلم شیرینگ به ترتیب زیر می توان عمل کرد.

گفته شد که محصول باید از جهت طول وارد دستگاه شود، بنابراین در این حالت ضلعی که به داخل کوره هدایت می شود یا همان طول محصول با ارتفاع آن جمع بسته می شود، عدد به دست آمده عرض فیلم شیرینگ پک خواهد بود. برای یادگیری بهتر تصور کنید که می خواهید یک محصول با طول 50 سانتی متر، عرض 40 سانتی متر و ارتفاع 30 سانتی متر را وارد دستگاه نمایید. در این حالت طول محصول (50 سانتی متر) با ارتفاع محصول (30 سانتی متر) جمع زده می شود و عدد 80 به دست می آید. بنابراین در دستگاه شیرینگ پک عرض فیلم شیرینگ برابر با 80 سانتی متر انتخاب می گردد.

About The Author

Leave Comment

پنج × پنج =