استفاده از نایلون در صنایع

استفاده از نایلون در صنایع

استفاده از نایلون در صنایع

نایلون شیرینگ در صنایع مختلف استفاده می شود و به همین دلیل از پرکاربرد ترین نایلون های موجود در بازار است. برای مثال از سلفون برای زیبایی و شیک بودن و یا پوشاندن ظروف استفاده می شود اما از نایلون شیرینگ حتی در کشاورزی هم برای جلوگیری از یخ زدگی میوه هایی مثل گوجه فرنگی استفاده می شود. چند مورد از مصارف صنعتی شیرینگ را در زیر بیان می کنیم.
1- کاشی و سرامیک : برای بسته بندی چندتایی کاشی و سرامیک ها
2- بسته بندی قوطی، مواد غذایی، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات، بسته بندی درب پوش های مواد غذایی برای جلوگیری نفوذ هوا، وکیوم نمودن غذاهای رستوران ها به منظور حمل و نقل آسان تر.
3- سنگ های نمای ساختمان : برای بسته بندی و فروش بهتر
4- خودرو سازی و قطعات : برای نایلون کشی و بسته بندی وسایل خودرو
5- داروسازی، لوازم خانگی، اسباب بازی، ظروف چینی و غیره
بیشترین استفاده ای که در اطرافمان دیدیم در مورد بسته بندی محصولات و گلخانه هاست، تا به حال به خانه های نایلونی که با نایلون شیرینگ درست می شوند توجه کرده اید؟ این نایلون ها برای محافظت از گل ها و محصولات کشاورزی است.

مشخصات نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ را می شناسید ؟ اگر این نایلون را نمی شناسید چند مورد از خصوصیات آن را برای شما بیان می کنیم. عرض نایلون شیرینگ در حدود 5 سانتی متر الی 6 متر می باشد و بسته به نیاز شما دارای ضخامت تک لا و دو لا است و خرید این نایلون برای خریداران راحت است زیرا مشتری می تواند متراژ درخواستی خود را سفارش دهد این نوع از نایلون ها قابلیت چاپ هم دارند. همچنین انواع نایلون شیرینگ انعطاف پذیری عالی دارند و از قابلیت استفاده با دستگاه های تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی برخوردار می باشند.
اگر به دنبال خرید نایلون شیرینگ هستید مجموعه ی شمس طب پلاس را فراموش نکنید.

About The Author

Leave Comment

پنج + یازده =