استفاده از دستکش  در دوران کرونا

استفاده از دستکش در دوران کرونا

استفاده از دستکش در دوران کرونا

همانطور که با توجه به شرایط جامعه تا به امروز زندگی کرده ایم از این به بعد هم اوضاع همین است.
شرایط جامعه ی امروزی استفاده از دستکش و ماسک را ضروری می داند و ما باید از این قانون پیروی کنیم .
تا امروز دلیل اصلی ابتلابه کرونا مشخص نشده است و برای جلوگیری از کرونا استفاده از دستکش راحت ترین راه ممکن است.
تمام دستکش های موجود در بازار از موادی به نام نایلون شیرینگ ساخته شده اند.
مجموعه شمس پلاس طب عرضه کننده ی انواع نایلون شیرینگ پک و استرچ است. اگر شما توان مالی نسبتا خوبی دارید با خرید مواد اولیه برای دستکش از کارخانه ی ما، می توانید در کمک به جلوگیری از کرونا سهیم باشید.

انواع دستکش یک بار مصرف

دستکش های یک بار مصرف انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می شود.

دستکش لاتکس: این نوع دستکش از لاستیک طبیعی ساخته می شود و در دو نوع پودری و معمولی به فروش می رسد که نوع پودری آن برای سهولت استفاده متقاضیان بیشتری دارد و غیر پودری این محصول قیمت مناسب تری دارد. مقاومت این دستکش ها در برابر ویروس مناسب است اما اگر بخواهیم رتبه بندی کنیم رتبه ی اول مربوط به دستکش نیتریل است.

دستکش نیتریل: این نوع از دستکش ها از مواد و پلیمرهای مصنوعی بر پایه مونومرهای اکریل، نیتریل و بوتادین ساخته می شوند و این دستکش های آبی رنگ مقاومتشان نسبت به سایر دستکش ها بیشتر است. رتبه ی اول مقاومت در برابر ویروس مربوط به این دستکش ها است.

دستکش وینیل: دستکش وینیل بر پایه مواد مصنوعی متشکل از کلرید پلی وینیل است و بیشتر برای مصارف خانگی و کارهایی که حساسیت زیادی ندارند استفاده می شود. این دستکش ها صرفا برای رعایت بهداشت مناسب است و جنبه محافظتی از ویروس و باکتری ندارد.

دستکش نایلونی: و اما دستکش هایی که این روزها زیاد مشاهده می کنیم. دلیل استفاده زیاد از این دستکش ها قیمت مناسب و سهولت استفاده از آن هاست وگرنه این دستکش ها محافظت بالایی در مقابل ویروس و باکتری انجام نمی دهد. در صورتی که این نوع دستکش با اتانول آغشته شود به طرز چشم گیری دستکش محافظتی می شود.

About The Author

Leave Comment

یک × سه =