آشنایی با دستگاه های بسته بندی

آشنایی با دستگاه های بسته بندی

آشنایی با دستگاه های بسته بندی

دستگاه شیرینگ پک دستگاهی به منظور بسته بندی کالاها به صورت پک می باشد. در این نوع دستگاه برای بسته بندی از نایلون شیرینگ یا ترموپلاستیک استفاده می شود. نایلون شیرینگ از جنس پلاستیک است که با حرارت دیدن و گرما به دور کالا جمع می شود و شکل آن را به خود می گیرد. دستگاه شیرینگ پک در صنایع مختلف به ویژه صنایع غذایی به منظور حفظ سلامت و بهداشت مواد کاربرد دارد. شما می توانید این محصول را با ضمانت از استاندارد بودن و اصالت کالا از شمس پلاست طب تهیه نمایید.

انواع دستگاه شیرینگ

این محصول با توجه به ظرفیت و تکنولوژی استفاده شده در ساخت آن انواع متفاوتی دارد.
در زیر به تشریح هر یک از آن ها می پردازیم.

دستگاه شیرینگ پک تونلی:
این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که با عبور یک یا تعدادی محصول( مثلا 6 عدد بطری دوغ) از تونل آن، نایلون شیرینگ به وسیله حرارت ملایمی که از طریق بخار آب یا هیتر به آن داده می شود، به دور محصول جمع می گردد.

دستگاه شیرینگ پک فریم:
این نوع دستگاه برای محصولاتی که سایز بزرگی دارند یا دارای ارتفاع بلندی هستند مانند درب و پنجره کاربرد دارد.

دستگاه شیرینگ پک کابینی:
این دستگاه هنگامی استفاده می شود که نیاز به زمان بیشتر و سرعت کمتری برای بسته بندی داریم. در این دستگاه محصولات درون محفظه ای قرار می گیرند و بسته بندی انجام می شود.

شسوار صنعتی : این محصول با نام دیگر تفنگ شیرینک عرضه می گردد و برای شیرینگ کردن محصولاتی با سایز بزرگ و حجیم تولید کم کاربرد دارد.

تانک آب داغ: این دستگاه برای بسته بندی محصولاتی مانند پنیر کاربرد دارند که با قرار دادن محصول در ترموپلاستیک آن را داخل آب داغ فرو می کنند.
شمس پلاست طب انواع تجهیزات بسته بندی همانند دستگاه شیرینگ پک و نایلون استرچ را با کیفیت بالا و دوام مناسب عرضه می کند.

About The Author

Leave Comment

14 + 20 =