کاربرد نایلون های کشاورزی

کاربرد نایلون های کشاورزی

کاربرد نایلون های کشاورزی

نایلون ها انواع مختلفی دارند و طبیعتا نوع استفاده و کاربرد آن ها نیز متفاوت است. از نایلون ها در صنایع مختلف استفاده می شود. برخی نایلون ها مانند شیرینگ در بسته بندی محصولات کارایی دارند. نوعی از نایلون ها در صنایع کشاورزی کاربرد دارند که به آن ها نایلون کشاورزی یا نایلون عریض می گویند. در اینجا قصد داریم به کاربرد آن ها اشاره کنیم.

نایلون های عریض کشاورزی برای پوشاندن سقف گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
کاربرد دیگر این نایلون ها برای بعضی قسمت های ساختمانی به عنوان پوشش آن قسمت می باشد. برای اینکه بتوانید از نایلون کشاورزی برای مسقف نمودن استفاده کرد باید از ستون های فلزی مخصوص استفاده کرد. این ستوان ها خواهند توانست ناسلون را روی خود نگه دارند.این محصول شفاف است و میتواند نور را به داخل هدایت نماید

این نوع نایلون ها برای پوشاندن محل پرورش قارچ و درواقع ایجاد سقف برای آن ها نیز کاربرد دارند. افردی که در این زمینه فعالیت می کنند می توانند با توجه به نیاز خود نوع مورد نیاز را سفارش دهند و تهیه کنند.

این نایلون های عریض در صنایع دامپروری نیز کاربرد دارند و استفاده می شوند.
گروه صنعتی شمس پلاست به تولید و عرضه ی انواع مختلف نایلون، شیرینگ پک ، فیلم های تک و چندلایه و… با استفاده از فناوری های مدرن مفتخر است که در جهت پیشبرد صنعت کشور گام برداشته است.

ابعاد نایلون های کشاورزی

نایلون های کشاورزی در عرض های مختلف تولید می شوند. البته این امکان وجود دارد که مشتری نایلون با عرض مورد نیاز خود را سفارش دهد. ضخامت این نایلون ها نیز همانند عرض آن ها متفاوت است و بین 30 تا 300 میکرون متغیر می باشد. نایلون های با ضخامت بیشتر دارای کیفیت بالاتری نیز می باشند. البته این مسئله به نوع کارایی و تقاضای مشتری نیز بستگی دارد.

About The Author

Leave Comment

9 − 7 =