پالت پیچ

پالت پیچ

پالت پیچ

یکی دیگر از تولیدات شرکت شمس طب پلاست، علاوه بر نایلون شیرینگ ، نایلون استرچ می باشد که در این مقاله سعی داریم به توضیح آن بپردازیم:

استرچ فیلم یا پالت پیچ

نایلونی است که بسیار حالت ارتجاعی و ظرفیت کش پذیری بالایی دارد و همین طور خاصیت چسبندگی و شفافیت نیز داراست و برای بسته بندی محصولات و کالاها مورد استفاده قرار می گیرد. فیلم استرچ ویژگی ضد رطوبت و عدم نفوذ گرد و خاک را دارد و این محصول به دلیل این ویژگی های خوب و همینطور کمک به ماندگاری کالا و کاهش هزینه جا به جایی کالا یا محصول بسیار پرطرفدار است.

نوع فیلم استرچ صنعتی پرکاربرد ترین نوع فیلم استرچ می باشد که کارایی آنها بسیار گسترده می باشد و در صنایع مختلف با توجه به مقیاس و وزن کالا یا محصول از ابعاد و ضخامت های متفاوتی تولید می شوند و بکار گرفته می شوند.

شما عزیزان می توانید برای سفارش انواع فیلم استرچ و همینطور شیرینگ پک با شماره تماس های موجود در سایت با همکاران ما در مجموعه ی شمس طب تماس حاصل فرمایید.

مشخصه های فیلم استرچ

مشخصه های فیلم استرچ، عرض و ابعاد آن، ضخامت آن، مقاومت، طول رول فیلم و ظرفیت کششی آن می باشند.

نایلون استرچ یا پالت پیچ در موارد زیر قابل استفاده می باشد

  • بسته بندی اجناس در فرودگاه ها
  • بسته بندی وسایل و کالاهای کوچک
  • به عنوان روکش بر روی چرم و پارچه
    و…
    فیلم استرچ با توجه به نوع کاربرد آن تولید متفاوتی نیز می تواند داشته باشد. به طور مثال نایلون استرچ با کارایی به عنوان روکش برای چرم و پارچه با نوع بکار گرفته شده در صنعت کشاورزی متفاوت است.
    فیلم استرچ تولیدی در شمس طب پلاست از بهترین کیفیت برخوردار است و شما عزیزان می توانید جهت سفارش انواع شیرینگ ، شیرینگ پک و فیلم استرچ با ما تماس حاصل فرمایید.

About The Author

Leave Comment

سه − 1 =