دستگاه های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک

دستگاه های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک

دستگاه های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک

دوگانه سوز بودن دستگاه شیرینگ تونلی نیمه اتومات سبب شده تا یکی از پرفروش ترین انواع دستگاه شیرینگ بشود.

تیغه دوخت این شیرینگ پک تونلی، آلومینیومی است که روکش تفلونی نیز دارد است و سبب می شود به هیچ عنوان به نایلون شیرینگ نچسبد.

همانطور گفته شد شیوه عملکرد این دستگاه شیرینک نیمه اتوماتیک است و با دهانه تونل با ابعاد 60*70*120 سانتیمتر عرضه می شود.

نوع موتور آن موتوژن تبریز و تعداد المنت های آن نیز ۸ عدد المنت ۲۰۰۰ وات 2 متری است که در هر طرف کوره ۴ المنت قرار می گیرد.

از دیگر موارد قابل ذکر برق مصرفی آن است که تک فاز و سه فاز است و قابلیت گازسوز کردن آن با استفاده از گاز شهری وجود دارد.

دستگاه تونلی اتوماتیک با جک

این دستگاه شیرینگ پک تونلی همان طور که عنوان شد اتومات می باشد ودارای نوار نقاله و سیستم ردیف کن اتومات است که برای بسته بندی محصولات در دو یا سه ردیف مورد استفاده قرار می گیرد.

در تولید این دستگاه شیرینگ المنت هایی کم مصرف مورد استفاده قرار گرفته که مصرف برق دستگاه را تا حدود 8 کیلو وات کاهش می دهند.

بسته به نوع دستگاه، سیستم ردیف کن اتومات آن متفاوت است و جهت بسته بندی محصولاتی چون بطری، به این علت که بالای آن فضای خالی وجود دارد از چشم و سنسور برقی استفاده می کنند.

برای بسته بندی محصولاتی چون کاغذ دستگاه پوز و از این قبیل محصولات به علت وجود نداشتن فاصله بین کاغذها بایست از سیستم شمارشگر پاندولی در سیستم ردیف کن دستگاه استفاده شود.

همان طور که گفته شد نیز نحوه عملکرد این شیرینگ حرارتی ، اتوماتیک بوده و ابعاد دهانه تونل آن 120*70*60 سانتیمتر می باشد.

موتور این شیرینگ نیز مانند نوع قبلی معرفی شده موتوژن تبریز است و از برق تک فاز و سه فاز استفاده می کند.

About The Author

Leave Comment

چهار × 5 =